Waar vakantie echt vakantie kan zijn
Kampen en vakanties
Voor heel wat kinderen en jongeren met autisme is deelnemen aan een gewoon kamp niet vanzelfsprekend. Ook voor volwassenen kan alleen op reis gaan een grote stap zijn. Nieuwe omgevingen, onverwachte veranderingen en sociale contacten kunnen best overweldigend zijn.
Daarom organiseert Liga Autisme Vlaanderen kampen en vakanties op maat – exclusief voor kinderen, jongeren en volwassenen met autisme met een normale tot hoge begaafdheid. We doen dit in samenwerking met ervaren, reguliere organisaties, om zo van elkaar te leren en elkaar te versterken.
Want iedereen verdient een vakantie waarin je jezelf kan zijn. Ontspannen, plezier maken en nieuwe dingen ontdekken, op maat van alle deelnemers.
Wat maakt onze kampen en vakanties uniek?
Kleine groep
Slaapruimtes
Voldoende begeleiders
Kennis over autisme
Activiteitenprogramma
Exclusieve locatie
Op maat
Kennismakingsgesprek
Onze kampen en vakanties in 2026
Maak kennis met onze partnerorganisaties
Onze kampen en vakanties worden georganiseerd in samenwerking met Sport Vlaanderen, HEYO en Gezinssport Vlaanderen.
Sport Vlaanderen is de sportadministratie van de Vlaamse overheid.
Heyo ontstond uit het vuurwerk van het samengaan van Idee Kids vzw en Kriebels & Kuren vzw, twee landelijk erkende jeugdverenigingen.
Gezinssport Vlaanderen is de sportdienst van de Gezinsbond die wil aanzetten tot zinvolle sportbeoefening.







